Gungrave G.O.R.E (PC) - okladka

Gungrave G.O.R.E (PC)

Premiera:
22 listopada 2022
Premiera PL:
22 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Gungrave G.O.R.E (PC)
Kawira @ 08:50 11.01.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Gungrave G.O.R.E to druga część serii trzecioosobowych slasherów, których akcja osadzona jest w mrocznej wizji przyszłości. Za projekt odpowiada koreańskie studio Iggymob mające na swoim koncie Gungrave VR oraz Dogfighter WW2.

Fabuła Gungrave G.O.R.E pozwala graczowi wcielić się w nieumarłego zabójcę o pseudonimie Gunslinger of Resurrection, który po raz kolejny musi powstrzymać dystrybucję niebezpiecznego narkotyku znanego jako Seed. Tym razem jednak po wrogiej stronie staje nasz były kompan, Bunji Kugashira. Na szczęście wspiera nas zainfekowana Seedem Mika Asagi znana z poprzedniej odsłony gry.

Rozgrywka Gungrave G.O.R.E to trzecioosobowy (TPP) slasher z elementami strzelanki, gdzie walczymy z ogromną ilością przeciwników na raz. Poruszamy się po półotwartych lokacjach, które wzorowane są na południowo-wschodniej Azji. Nasze uzbrojenie składają się dwa pistolety z nieskończoną amunicją oraz wielozadaniowa trumna EVO-coffin będąca zarówno karabinem jak i narzędziem do walki wręcz. Im większą klasę pokazujemy w starciach z oponentami, tym większe obrażenia zadamy w trakcje jednego combo, a kluczowe jest jak najbardziej płynne łączenie kolejnych ataków, by tworzyć z nich łańcuchy ciosów.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Gungrave G.O.R.E (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   12:01, 29.05.2023
Niby typowa zabijanka, lecz etapy zręcznościowe przysporzyły mi trochę problemów. Uśmiech 7/10.
0 kudosBarbarella.   @   12:20, 29.05.2023
Bohater faktycznie chodzi z wielozadaniową trumną? Ale bajer? Szczęśliwy