Returnal (PC) - okladka

Returnal (PC)

Premiera:
15 lutego 2023
Premiera PL:
15 lutego 2023
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Returnal (PC)
Materdea @ 16:47 10.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 40h 0min

+ czaswięcej

Returnal to strzelanka TPP utrzymana w formacie roguelite od studia Housemarque, twórców dobrze przyjętego dzieła utrzymanego w oldschoolowym gatunku shoot 'em up, Resogun.

W Returnal wcielamy się w astronautkę, która wpadła w pętlę wydarzenia rozbicia statku, którym podróżowała, na obcej planecie. Za każdym razem kiedy umiera, dochodzi do powtórki, ale zarówno ona jak i planeta zmieniają się. Musi przerwać tn cykl zanim popadnie w totalne szaleństwo.

Rozgrywka Returnal przywodzi na myśl dynamiczne strzelanki roguelite jak Enter The Gungeon. Przemierzamy kolejne poziomy (generowane proceduralnie) pełne hord przeciwników, zaś śmierć stanowi nieodłączny element rozgrywki - po każdej z nich transformuje się zarówno protagonistka jak i otoczenie. Twórcy zadbali także o łatwość przełączania trybu ognia w zależności od sytuacji.

Wymagania: Twórcy gry Returnal ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Returnal (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:24, 19.01.2023
Ja to mogłabym ewentualnie na low pograć ale gra raczej nie dla mnie .Na zwiastunie gra wygląda bardzo dynamicznie , jest tam czas żeby tymi graficznymi epickimi ustawieniami oczy nacieszyć ?