WRC Generations (PC) - okladka

WRC Generations (PC)

Premiera:
03 listopada 2022
Premiera PL:
03 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis WRC Generations (PC)
Materdea @ 23:25 03.11.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 29h 18min

+ czaswięcej

WRC Generations to jedenasta, i jednocześnie ostatnia, pełnoprawna odsłona serii symulacyjnych gier wyścigowych sygnowanych licencją Rajdowych mistrzostw świata od studia KT Racing oraz firmy Nacon. Od 2023 roku prawa do produkcji gier z logiem i nazwą WRC ma Codemasters i Electronic Arts, którego utytułowany deweloper jest własnością.

WRC Generations przynosi do rozgrywki jedną istotną nowość - samochody hybrydowe. Poza nimi do gry trafiło 750 km odcinków specjalnych, których akcja odbywa się w 22 krajach; 49 zespołów z sezonu 2022 reprezentujących takie kategorie jak Rally1, Rally2 oraz Junior WRC; 37 legendarnych samochodów oraz pojazdów bonusowych; 165 prób czasowych na odcinkach specjalnych. Wśród poprawek znajduje się także przebudowana fizyka zachowywania pojazdów, system lig, w gdzie można rzucić wyzwanie online przeciwnikom o zbliżonym poziomie trudności, a także nową scenerię Rajdu Szwecji oraz 6 świeżych odcinków specjalnych.

WRC Generations stawia na zręczne wymieszanie elementów zręcznościowych, gameplayu przystępnego dla nowych graczy, z symulacyjnym podejściem do takich mechanizmów jak np. kontrolowanie mapowania silnika podczas jazdy, by utrzymać odpowiednią żywotność baterii (przykład z samochodów hybrydowych).

WRC Generations oferuje nie tylko tryby poświęcone jednemu graczowi, takie jak kariera czy pojedyncze rajdy oraz turnieje, ale również moduł wieloosobowy.

Wymagania: Twórcy gry WRC Generations ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z WRC Generations (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?