Midnight Fight Express (PC) - okladka

Midnight Fight Express (PC)

Premiera:
23 sierpnia 2022
Premiera PL:
23 sierpnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Midnight Fight Express (PC)
Materdea @ 22:16 01.08.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Midnight Fight Express to gra zręcznościowa z gatunku beat 'em up, gdzie gracz w pojedynkę musi stawiać czoła rzeszom przeciwników - z kamerą umieszczoną w rzucie izometrycznym. Za produkcję odpowiada jeden deweloper - pochodzący z Polski Jakub Dzwinel.

W Midnight Fight Express wcielamy się w postać o imieniu Babyface - byłego gangstera, który przywrócony na “dobrą stronę mocy” przez tajemniczą sztuczną inteligencję rusza do walki z byłymi kolegami, by nie przejęli oni władzy nad futurystycznym miastem.

Rozgrywka Midnight Fight Express reprezentuje popularny niegdyś gatunek beat 'em up - akcję obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego, a naszym zadaniem jest zaś, co nie powinno nikogo zdziwić, walka. Ta oczywiście jest na tyle satysfakcjonująca i wciągająca, że korzysta z dobrodziejstw realistycznego silnika odpowiadającego za fizykę, a także niezwykle rozbudowanego arsenału ciosów naszego protagonisty.

Screeny z Midnight Fight Express (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?