Planet of Lana (PC) - okladka

Planet of Lana (PC)

Premiera:
23 maja 2023
Premiera PL:
23 maja 2023
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Planet of Lana (PC)
Kawira @ 10:29 24.05.2022
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 6h 48min

+ czaswięcej

Planet of Lana to gra zręcznościowo-platformowa, której akcja osadzona została na obcej planecie. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Wishfully, a wydania go podjęła się natomiast firma Thunderful Publishing.

W Planet of Lana wcielamy się w dziewczynę zamieszkującą tytułową planetę - Lana - która po trwającym długo okresie harmonii ludzi z naturą zostaje zaatakowana przez rasę maszyn. Historia jednak nie skupia się na wojnie, a próbie ratowania ekosystemu.

Rozgrywka Planet of Lana charakteryzuje się brakiem walki z adwersarzami oraz elementami eksploracyjnymi oraz zręcznościowymi. Zamiast tego musimy nawigować wokół nich lub brać udział w specjalnych sekwencjach wymagających naszych manualnych umiejetności. Akcję obserwujemy z perspektywy 2D - "z boku". Tradycyjnie dla gier tego gatunku, nie brakuje zagadek środowiskowych, a istotną rolę w ich pokonywaniu odgrywa nasz kompan przypominający ziemskiego kota.

Wymagania: Twórcy gry Planet of Lana ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Planet of Lana (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?