Outward (PC) - okladka

Outward (PC)

Premiera:
26 marca 2019
Premiera PL:
26 marca 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Outward (PC)
frycek88 @ 20:20 07.03.2022
Marcin "frycek88" Fryncko

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Outward to cRPG akcji z otwartym światem, która opracowana została przez studio Nine Dots. Tytuł poza warstwą role-playingową stawia również na suvivalowe elementy rozgrywki.

Fabuła Outward pozwala graczowi wcielić się w samodzielnie wykreowanego bohatera - postać trafia do fantastycznego świata Aurai, po brzegi wypełnionego krwiożerczymi potworami i zwalczającymi się frakcjami. Gracz może się przyłączyć do jednej z nich, lawirując pomiędzy pozostałymi o względy. Każda oferuje odmienne zadania i linie fabularne. W Aurai to nie my jesteśmy łowcą, a zwierzyną.

Rozgrywka Outward pozwala obserwować akcję z perspektywy trzeciej osoby i eksplorować otwarty świat bez większych ograniczeń. Mechanika opiera się nie tylko na walce, zdobywaniu poziomów doświadczenia i wykonywaniu zleceń. W trakcie rozgrywki gracz musi pilnować poziomu wypoczęcia postaci, czy takich wskaźników jak np. głód - to survivalowy aspekt przejęty od innch gier z tego gatunku. Produkcja nie posiada systemu zapisu, nie ma też możliwości powtarzania nieudanych zadań - porażka ma wpływ na system reputacji. Po śmierci gracz budzi się w niewoli lub bez ekwipunku. Gra posiada zręcznościowy system walki, oraz system magii oparty o używanie składników potrzebnych do rzucania zaklęć.

Outward poza trybem dla pojedynczego gracza oferuje także tryb kooperacji dla dwóch postaci, który umożliwia także rozgrywkę na podzielonym ekranie.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Outward (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?