Śródziemie: Cień Wojny - Pustkowia Mordoru (PC) - okladka

Śródziemie: Cień Wojny - Pustkowia Mordoru (PC)

Premiera:
08 maja 2018
Premiera PL:
08 maja 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Śródziemie: Cień Wojny - Pustkowia Mordoru (PC)
Materdea @ 10:41 12.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 5h 30min

+ czaswięcej

Pustkowia Mordoru to drugi fabularny dodatek do przygodowej gry akcji autorstwa studia Monolith Productions - Śródziemie: Cień Wojny.

Fabuła Śródziemie: Cień Wojny - Pustkowia Mordoru przenosi gracza do nowej lokacji - pustyni Lithald - oraz w skórę kolejnej postaci - Baranora, kapitan Wieży z Minas Ithil. Naszym zadaniem jest podróż po wschodnich pustyniach Mordoru i rekrutowanie kolejnych żołnierzy do nowo tworzonej armii, aby otworzyć nowy front w toczącej się już wojnie.

Rozgrywka Śródziemie: Cień Wojny - Pustkowia Mordoru zasadniczo nie odbiega od tego, czego mogliśmy doświadczyć w Cieniu Wojny. DLC oferuje przede wszystkich nową fabułę oraz kolejną miejscówkę. Baranor nie ma na wyposażeniu Pierścieni do opętywania pokonanych wrogów, zatem gameplay ma nieco bardziej tradycyjną formę. W DLC doszedł system craftingu - przy jego pomocy u Torvina ulepszamy posiadane wyposażenie.

Wymagania: Twórcy gry Śródziemie: Cień Wojny - Pustkowia Mordoru ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Śródziemie: Cień Wojny - Pustkowia Mordoru (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?