Men of War II (PC) - okladka

Men of War II (PC)

Premiera:
20 września 2023
Premiera PL:
20 września 2023
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Men of War II (PC)
Materdea @ 09:12 05.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Men of War II to druga część wojennej serii strategii czasu rzeczywistego od firmy 1C Entertainment. Za tę odsłonę odpowiedzialne jest studio Best Way.

Fabuła Men of War II ponownie wrzuca gracza na pola II wojny światowej i pozwala rozegrać najistotniejsze bitwy oraz scenariusza dewastującego konfliktu zbrojnego. Kampania posiada dwa wątki, w których jako Alianci, Sowieci i Trzecia Rzesza wziąć udział w ikonicznych bitwach - zarówno na froncie zachodnim jak i wschodnim.

Rozgrywka Men of War II oferuje w pełni dynamiczne starcia zgodnie z konwencją strategii czasu rzeczywistego (RTS). Każda z nacji posiada unikatowe zdolność oraz jednostki, dzięki którym wyróżnia się na tle pozostałych i zmusza grającego do zmiany sposobu gry. Na polach bitew kontrolujemy nie tylko żołnierzy i pojazdy opancerzone, ale też lotnictwo. Dostępnych jest blisko 45 batalionów i 300 jednostek. Poza tym każda mapa może zostać zrównana z ziemią, a każda osłona - zniszczona. Otoczenie bowiem jest w pełni podatne na destrukcję.

Nowością w Men of War II jest tryb Direct Vision, oferujący przejęcie kontroli tylko nad jedną jednostką i ulepszanie jej w pełni indywidualny sposób - coś na wzór postaci w grach cRPG. Wiąże się to również ze sposobem na gameplay: kamera wtedy, w przypadku żołnierza, zmienia widok na pierwszoosobowy i całość zmienia się w swego rodzaju strzelankę.

Men of War II oferuje w pełni tryb dla pojedynczego gracza, ale także klasyczny multiplayer oraz kooperację - razem z trzema innymi znajomymi (łącznie w cztery osoby) jesteśmy razem w stanie przejść całą kampanię fabularną.

Wymagania: Twórcy gry Men of War II ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Men of War II (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?