SpellForce III: Soul Harvest (PC) - okladka

SpellForce III: Soul Harvest (PC)

Premiera:
28 maja 2019
Premiera PL:
28 maja 2019
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis SpellForce III: Soul Harvest (PC)
Materdea @ 17:30 04.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Soul Harvest to pierwsze rozszerzenie do strategicznej gry cRPG wydanej w 2017 roku i stworzonej przez studio Gimlore Games - SpellForce III. DLC jest samodzielne i nie wymagana do działania podstawowej wersji gry!

Fabuła SpellForce III: Soul Harvest przenosi gracza trzy lata po wydarzeniach z oryginalnego SpellForce III. Po zwycięstwie ze Światłem Cnoty, świat Eo znów zatapia się konflikcie zbrojnym; królestwo krasnoludów szykuje się do wojny domowej, a zbuntowane mroczne elfy z nieznanych powodów zaczynają gromadzić ludzkie dusze. Wcielamy się w postać okrytego hańbą generała Nortandera, który wysłany jest na niemożliwe do zrealizowania misje na różnych frontach.

SpellForce III: Soul Harvest oferuje blisko dwudziestogodzinną kampanię dla pojedynczego gracza z zupełnie nową historią do poznania. Rozgrywka dodatku nie odbiega od założeń z podstawowej wersji gry, to nadal mieszanka strategii czasu rzeczywistego z elementami RPG-owymi, gdzie akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym - jednak zaoferowała kilka istotnych modyfikacji. Gracz może przejąć kontrolę nad jedną z pięciu ras z czego dwie są zupełnie nowe: to krasnoludy i mroczne elfy. Naszym głównym celem jest realizacja zlecanych zadań oraz walka z napotykanymi siłami przeciwnika. Starcia zostały nieco przemodelowane: pojawiły się jednostki latające, a każda z frakcji zyskała unikalnych bohaterów i nowe taktyki.

Wymagania: Twórcy gry SpellForce III: Soul Harvest ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z SpellForce III: Soul Harvest (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?