Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation (PC) - okladka

Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation (PC)

Premiera:
05 października 2021
Premiera PL:
05 października 2021
Platformy:
Gatunek:
RPG / Strategiczna
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation (PC)
Materdea @ 13:35 04.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 22h 0min

+ czaswięcej

Cult of the Holy Detonation to drugie i ostatnie rozszerzenie fabularne do ostatniego cRPG-a stworzonego przez studio inXile Entertainment - Wasteland 3. Dodatek stanowi zwieńczenie przygody Strażników w Kolorado i epilogiem do wydarzeń z pierwszego DLC - The Battle of Steeltown.

W Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation gracz ponownie obejmuje kontrolę nad grupą Strażników. Doświadczeni już po przygodach z Patriarchą i buntem w fabryce w Steeltown dostajemy do wypełnienia ostatnią powinność, którą jest rozwiązanie sprawy tytułowego kultu - fanatycznych mutantów oddających część niewypałowi bomby jądrowej. Pocisk jest tak duży, że energii z niego wystarczy na setek lat zasilania całego Colorado Springs albo wręcz przeciwnie - do zamienienia wszystkiego w drobny mak.

Rozgrywka Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation nie różni się od założeń oryginału. To nadal cRPG w otwartym świecie (w tym wypadku ograniczonym do nowej lokacji) z izometrycznym rzutem kamery i turową walką. DLC dodaje do ekwipunku gracza nowe uzbrojenie oraz elementy wyposażenia, a także nowy teren - wnętrze Góry Cheyenne. Drobnym zmianom uległ moduł odpowiadający za starcia - teraz stał się bardziej zorientowany na cele, co powoduje, że gracz musi inaczej rozłożyć akcenty w sposobie walki.

Wymagania: Twórcy gry Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Najnowsze wiadomości na temat Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation (PC)
Screeny z Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?