Hidden Deep (PC) - okladka

Hidden Deep (PC)

Premiera:
24 stycznia 2022
Premiera PL:
24 stycznia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hidden Deep (PC)
Kawira @ 08:36 22.10.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hidden Deep to dwuwymiarowy horror science-fiction osadzony w postapokaliptycznym klimacie. Akcja gry ma miejsce w placówce badawczo-górniczej znajdującej się głęboko pod oceanem. Za projekt odpowiada rodzime niezależne studio Cogwheel Software.

Fabuła Hidden Deep pozwala wcielić się graczowi w naukowca wchodzącego w skład grupy poszukiwawczej pierwszego zespołu, który zszedł głęboko pod powierzchnię oceanu, aby zbadać występującą tam anomalię. Niestety, kontakt z placówką urwał się po 681 dniach i dlatego właśnie została organizowana misja ratunkowa, w której właśnie bierzemy udział.

Rozgrywka Hidden Deep miesza ze sobą kilka gatunkó i mechanizmów. Jest to przede wszystkim gra akcji w klimacie horroru science-fiction, w której znaleźć możemy m.in. typowego survivalu. Naszym priorytetowym zadaniem jest eksploracja; a pomaga nam w tym szereg gadżetów oraz ciężka maszyneria służąca do drążenia w skalistych powierzchniach. Do tego dochodzą rozmaite i porozrzucane zagadki środowiskowe. Tytuł posiada dwuwymiarową oprawę wizualną, zaś akcję obserwujemy z boku ekranu.

W Hidden Deep twórcy udostępnili 2 tryby: kampanię oraz wyzwania. Fabuła dzieje się na ręcznie stworzonej mapie i opowiada historię naszej grupy ratunkowej. Wyzwania oferują losowo generowane mapy ze specjalnymi zadaniami dla osób pragnących więcej eksploracji. Do rozgrywki możemy przystąpić zarówno w pojedynkę, jak i w kooperacji ze znajomym przy jednym komputerze.

Hidden Deep 24 stycznia 2022 roku trafiło do programu Steam Early Access.

Screeny z Hidden Deep (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?