Hell Let Loose (PC) - okladka

Hell Let Loose (PC)

Premiera:
27 lipca 2021
Premiera PL:
27 lipca 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hell Let Loose (PC)
Kawira @ 09:11 08.10.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hell Let Loose to utrzymana w realistycznym klimacie pierwszoosobowa strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej. Za projekt odpowiada debiutanckie studio z Australii - Black Matter - które zbierało środki na ufundowanie produkcji za pośrednictwem platformy Kickstarter (udało się to w 2016 roku).

Hell Let Loose stawia na realistyczne potyczki w sieci wzorując się na grze Squad. W jednej bitwie może brać udział do 100 graczy (po pięćdziesiąt osób w drużynie), a wszystkie działania koordynują dowódcy za pomocą czatu głosowego. Gracze mogą bawić się na dziewięciu rozległych mapach i wcielić się w czternaście klas postaci.

Rozgrywka Hell Let Loose podzielona jest niejako na kilka segmentów: dowódcy organizują taktykę główną strategię, oficerowie tworzą punkty respawnu dla żołnierzy na podstawie informacji przekazanych wyżej i sytuacji na polu bitwy, zaś sołdaci biorą bezpośredni udział w walkach zarówno na piechotę jak i w pojazdach. Możliwa jest budowa fortyfikacji oraz stawiania min w celu zatrzymania natarcia w kluczowych miejscach na mapie.

Celem obu drużyn jest zdobywanie pozycji strategicznych dających przypływ punktów. Oznacza to, że nie liczy się ilość fragów, a koordynacja oraz wykonywanie rozkazów. Te ostatnie wydaje przede wszystkim dowódca obserwujący bitwę z lotu ptaka. Nie bierze on bezpośredniego udziału w walce, tylko używa specjalnych umiejętności i kieruje poczynaniami swojej drużyny.

Hell Let Loose oferuje wyłącznie tryb multiplayer.

Wymagania: Twórcy gry Hell Let Loose ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Hell Let Loose (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?