Outcast  (PC) - okladka

Outcast (PC)

Premiera:
31 lipca 1999
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Outcast (PC)
Kawira @ 11:20 29.09.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Outcast to przygodowa gra akcji z otwartym z mocnymi akcentami fantasy i science-fiction. Akcja została osadzona w równoległym świecie o nazwie Adelpha. Za projekt odpowiada debiutanckie Appeal Studios z Belgii.

Fabuła Outcast pozwala graczowi wcielić się w byłego komandosa Cuttera Slade'a, który wraz z ekspedycją naukowców trafia na obcą planetę w celu odnalezienia zestrzelonej sondy i zamknięcia portalu między światami. Szybko jednak zostaje odcięty od reszty ekipy, a lokalny lud Talan ogłasza go swoim mesjaszem. Bohaterowi nie pozostaje nic innego jak oswobodzić ich spod władzy niejakiego Fae Rhana, próbując przy tym dokończyć misję i wyeliminować zagrożenie dla rodzimej planety.

Rozgrywka Outcast to przygodowa gra akcji, gdzie wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Wcielając się w byłego komandosa zajmujemy się głównie eksploracją różnorodnych lokacji o zróżnicowanym klimacie, a także wykonywaniem z góry narzuconych celów - od znalezienia danych surowców, kończąc na zabijaniu przeciwników. Tytuł oferuje w pełni otwarty świat, a pomiędzy regionami przemieszczamy się korzystając ze specjalnych teleportów. Nierzadko na naszej drodze stają żołnierze reżimu, którzy strzelają powolnymi pociskami. Wymusza to walkę w ciągłym ruchu z użyciem różnorodnej gamy broni. Każda z nich wymaga amunicji, którą możemy wytworzyć lub kupić.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?