Crysis Remastered Trilogy (PC) - okladka

Crysis Remastered Trilogy (PC)

Premiera:
15 października 2021
Premiera PL:
15 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Crysis Remastered Trilogy (PC)
Materdea @ 16:52 09.08.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Crysis Remastered Trilogy to pakiet trzech odświeżonych części serii pierwszoosobowej strzelanki autorstwa niemieckiego studia Crytek. W jego skład wchodzi wypuszczone nieco wcześniej Crysis Remastered, a także Crysis 2 oraz Crisis 3. Za przygotowanie remasterów odpowiada studio Saber Interactive.

W Crysis Remastered Trilogy przenosimy się do 2020 roku. Na Morzu Południowochińskim znaleziono coś, co armia Korei Północnej szybko zabezpieczyła i odcięła od świata - Amerykanie skontaktowali się z nieznanym obiektem, ale sygnał szybko zgasł. W tym momencie Stany Zjednoczone wysyłają na miejsce swoją najlepszą i najbardziej tajemniczą jednostkę, a my wcielamy się w jednego z jej żołnierzy.

Rozgrywka w Crysis Remastered Trilogy jest odzwierciedleniem oryginalnych mechanizmów - w remasterach nie wprowadzono istotnych zmian. Odświeżenie poszczególnych odsłon sprowadza się wyłącznie do zaoferowania graczom wyższej rozdzielczości (do 4K) oraz lepszej jakości tekstur. Kampanie podzielone są na oddzielone od siebie przerywnikami filmowymi misje, zaś naszym zadaniem w ogólnym rozrachunku jest strzelanie i nie pozwolenie przeciwnikom się zabić.

W Crysis Remastered Trilogy dostępny jest wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza. Deweloperzy wycieli obecne w oryginałach warianty zabawy wieloosobowej.

Wymagania: Twórcy gry Crysis Remastered Trilogy ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?