Farming Simulator 22 (PC) - okladka

Farming Simulator 22 (PC)

Premiera:
22 listopada 2021
Premiera PL:
22 listopada 2021
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Ekonomiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Farming Simulator 22 (PC)
Materdea @ 15:21 09.08.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Farming Simulator 22 to kolejna część popularnego i cenionego cyklu symulatorów rolniczych. Za produkcją stoją ojcowie oryginału, studio GIANTS Software. Gra jest bezpośrednią kontynuacją Farming Simulator 19 z 2018 roku.

Farming Simulator 22 w stosunku do poprzedniczki zaoferuje więcej tego samego. W tym tytule gracz ponownie może wcielić się rolnika, którego zadaniem jest doglądanie własnego dobytku i dbanie o posiadane gospodarstwo rolne. Na grę składa się kilka rozbudowanych lokacji, setki licencjonowanych maszyn rolniczych (od traktorów, przez kombajny, kończąc na innych wymyślnych maszynach).

Nowością w Farming Simulator 22 są zmieniające się w trakcie przygody pory roku! Teraz oprócz zmiennych warunków pogodowych do urozmaiconej rozgrywki dołączą również podtopienia, susze, gradobicia, a także burze śnieżne.

Wymagania: Twórcy gry Farming Simulator 22 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Farming Simulator 22 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosWigry_JD   @   13:59, 07.02.2022
Cała seria Giantsa byłaby o wiele lepsza, gdyby pokazała całe życie rolnika. Posiadam 3 Farmingi i z pewnością moge powiedzieć, że obrazuje on gospodarstwa, których właściciele operują milionami dolarów. Przez to wiele graczy myśli, że rolnik ma łatwe życie, że krowy podoją się same, albo że nieważna jest godzina np. karmienia zwierząt (w FS 17 można dać trawy krową na 9 dni). Dodatkowo każda kolejna wersja jest TROCHĘ ulepszonym poprzednikiem.
0 kudosBarbarella.   @   15:50, 07.02.2022
Pewno żaden z twórców gry nie widział krowy ani świnki ani łanu zboża na żywo. Konsternacja
0 kudosGuilder   @   16:02, 07.02.2022
To są gry, w filmach też są uproszczenia. Widzieliście, żeby Geralt w Wiedźminie potrzebował przerwy na toaletę?
0 kudosTheCerbis   @   17:23, 07.02.2022
Cytat: Guilder
Widzieliście, żeby Geralt w Wiedźminie potrzebował przerwy na toaletę?
Nie, ale zawiodłem się na braku takich drobnych aktywności w trójce, jak choćby siadanie na ławce, czy animacje picia i jedzenia, o przygotowywaniu jak w jedynce i dwójce nie wspomniawszy. W Gothikach to było... :<
0 kudosBarbarella.   @   20:38, 07.02.2022
Cytat: Guilder
Widzieliście, żeby Geralt w Wiedźminie potrzebował przerwy na toaletę?

W Kingdom Come można sobie usiąść w "wygódce" chociaż animacji ściągania portek nie ma , w Postal 2 można było się wysikać a w Kijku Prawdy trzeba było się nawet wysilić żeby Kupkę zrobić. Zadziorny No ale Geralt i jego rzyć faktycznie ponad takie przyziemne sprawy. Zdziwiony Puszcza oko
A nawiązując do Symulatora Farmy no to wiadomo : naturalny nawóz najlepszy. Uśmiech
Dodaj Odpowiedź