Slime Rancher 2 (PC) - okladka

Slime Rancher 2 (PC)

Premiera:
22 września 2022
Premiera PL:
22 września 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Slime Rancher 2 (PC)
Materdea @ 17:13 16.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Slime Rancher 2 to kontynuacja udanej gry niezależnego studia Monomi Park, w której wcielaliśmy się w rolę quasi-farmera i zajmowaliśmy się hodowlą tzw. blopków. Kontynuacją zajmują się autorzy oryginału.

Slime Rancher 2 wiernie oddaje ideę oryginału. Podobnie jak w pierwszym Slime Rancher wcielamy się w postać Beatrix Lebeau - kobieta wyruszyła za lepszym życiem w głąb galaktyki, osiadając w końcu na jednej z planet i zaczynając rozkręcanie hodowli przedziwnych blobpków.

Rozgrywka w Slime Rancher 2 ponownie oddaje nam do dyspozycji specjalny karabin poświęcony zbieraniu zbiorów z naszych upraw i przenoszenia ich do specjalnych kanistrów i pojemników, a także otwarty świat. Ranczo Beatrix uległo jednak sporej zmianie, doszły bowiem nowe elementy wyposażenia takie jak m.in. przeszklone zbiorniki. Otoczenie nabrało życia, a Tęczowa Wyspa, jak nazywa się teraz miejsce naszej bazy, zyskało na wizualnej prezencji.

Slime Rancher 2 22 września 2022 roku ukazało się w programach Steam Early Access oraz Xbox Preview.

Wymagania: Twórcy gry Slime Rancher 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Slime Rancher 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?