The Last Oricru (PC) - okladka

The Last Oricru (PC)

Premiera:
2022
Premiera PL:
2022
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Last Oricru (PC)
Materdea @ 09:16 13.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Last Oricru to nowa marka stworzona przez debiutanckie studio z Pragi - GoldKnights. Tytuł to cRPG akcji ze światem fantasy połączonym z elementami science-fiction.

W The Last Oricru wcielamy się w rycerza, mieszkańca tajemniczej planety oddzielonej od reszty galaktyki nie mniej enigmatyczną barierą, na której niegdyś była bardzo zaawansowana technologia. Jednak wojna dwóch ras spowodowała, że wszyscy cofnęli się do czasu quasi-średniowiecznych, wraz ze stalowymi zbrojami i mieczami. Szczątki zachowanej technologii to, postrzegane przez lokalną ludność jako czarodziejskie, przedmioty, których nierzadko używać mogą wyłącznie tytułowi ostatni Oricru.

Rozgrywka The Last Oricru reprezentuje kanon gatunku cRPG akcji. Kierowany przez nas bohater może korzystać zarówno z broni białej, takiej jak miecze oraz tarcze, oraz z magii. Eksplorujemy otwarty świat i zbieramy zlecane nam zadania, które następnie przekuwane są w punkty doświadczenia, a te w wyższe poziomy - dzięki nim zyskujemy możliwość zdobywania nowych umiejętności w kilku dostępnych kategoriach. The Last Oricru posiada zaawansowany system wyborów moralnych wpływających na przebieg historii.

Screeny z The Last Oricru (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?