Hood: Outlaws & Legends (PC) - okladka

Hood: Outlaws & Legends (PC)

Premiera:
10 maja 2021
Premiera PL:
10 marca 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hood: Outlaws & Legends (PC)
Kawira @ 10:37 07.04.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hood: Outlaws & Legends to przygodowa gra akcji w uniwersum fantasy nastawiona na sieciową  kooperację. Za projekt odpowiada studio Sumo Digital odpowiadające między innymi za takie gry jak Forza Horizon 2, Crackdown 3 czy LittleBigPlanet 3.

Hood: Outlaws & Legends osadza akcję w na poły fantastycznych, na poły średniowiecznych realiach. Mimo iż okres historyczny jest zarysowany w oczywisty sposób, to występują w nim np. magiczne umiejętności bohaterów. Gracz wciela się w jednego członka z czteroosobowej ekipy tytułowych wyjętych spod prawa i legend. Zadaniem zespołu jest przeprowadzenie udanego napadu na bogate włości i zdecydowanie o przeznaczeniu łupu: zachować go dla siebie lub rozdać biednym.

Rozgrywka w Hood: Outlaws & Legends pozwala obserwować sytuację z trzecioosobowej perspektywy (za plecami kierowanej postaci). Do wyboru mamy jeden z czterech archetypów postaci: zwiadowcę, awanturnika, łowcę lub mistyka. Każdy z nich posiada inne wyposażenie oraz umiejętności specjalnie. Wygląd bohaterów nie jest przypisany, zatem możemy ich dowolnie modyfikować pomiędzy partiami. Mecze odbywają się w konwencji PvPvE, czyli walczymy zarówno przeciwko graczom (konkurencyjna drużyna) jak i strażnikom sterowanym przez sztuczną inteligencję.

Wymagania: Twórcy gry Hood: Outlaws & Legends ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Hood: Outlaws & Legends (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?