Genesis Noir (PC) - okladka

Genesis Noir (PC)

Premiera:
26 marca 2021
Premiera PL:
26 marca 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Genesis Noir (PC)
Materdea @ 08:59 06.04.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 5h 5min

+ czaswięcej

Genesis Noir to artystyczna gra przygodowa od studia Feral Cat Den, łącząca takie zagadnienia jak fizyka, chemia, powstanie świata, osadzając akcję w klimatach ciężkiego noir z Nowego Jorku lat 30. ubiegłego stulecia.

W Genesis Noir wcielamy się w postać ulicznego handlarza zajmującego się sprzedażą zegarków, No Mana. Bohater prowadzi romans z Miss Mass i Golden Boyem, jednak związek w pewnym momencie przybiera konfrontacyjny charakter, przez co Miss Mass zostaje postrzelona. Protagonista musi za wszelką cenę uratować ukochaną, a w tym celu przenosi się między czasem i przestrzenią, by nagiąć prawa chemii i fizyki, by spełnić swoje zadanie.

Rozgrywka Genesis Noir to bardzo artystyczne i abstrakcyjne przeżycie. Nie jest to typowa przygodówka point & click, lecz posiada elementy ze zręcznościówki oraz gry akcji. Środowisko, w którym się poruszamy, bardzo często jest trójwymiarowe (dwuwymiarowe etapy również się zdarzają), a kolejne zagadki środowiskowe bawią się konwencją i stanowią pastisz innych gatunków gier.

Screeny z Genesis Noir (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?