Broken Sword II: The Smoking Mirror (PC) - okladka

Broken Sword II: The Smoking Mirror (PC)

Premiera:
30 października 1997
Premiera PL:
05 września 2001
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (42)Gram (5)Ukończone (15)Kupię (3)

Opis Broken Sword II: The Smoking Mirror (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 36min

+ czaswięcej

Nieustraszeni poszukiwacze przygód George i Nico zostają wplątani w następną tajemniczą eskapadę pełną brutalności, nieszczęść i niemoralności w kontynuacji bestsellerowego Broken Sword. Mimo, że nad bohaterami ciąży przekleństwo i chęć odwetu ze strony ich odwiecznych wrogów, nie wahają się oni podjąć nowego wyzwania.
Najtrudniejszego i najbardziej niebezpiecznego z możliwych...

Pod złowieszczym cieniem nadchodzącego zaćmienia, zwyczajnie postrzegany szlak przemytu narkotyków, okazuje się być pomostem do demonicznych mocy starożytnej cywilizacji. Uchyliwszy rąbka tajemnicy, którą owiana jest kultura Majów, znajdujemy tu cierpienia i tortury, rytuały ofiarne i krwawe masakry.

Porwanie, skradzione skarby, bezwzględni baronowie narkotykowi i intrygi polityczne to najnowsze troski nieustraszonego duetu zmagającego z siłami piekieł, zagrażającymi zniszczeniem ludzkości!

Ciągłe napięcie, czujność, stan wzmożonego, strategicznego myślenia to nieustannie towarzyszące tej grze uczucia. Spryt, przebiegłość, zdolność przewidywania zagrożenia są absolutnie niezbędne, by zwyciężyć w tej skomplikowanej aczkolwiek zapierającej dech w piersiach przygodzie.

Gwarantujemy przyspieszenie tętna i znaczny wzrost poziomu adrenaliny...

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Broken Sword II: The Smoking Mirror (PC)
Screeny z Broken Sword II: The Smoking Mirror (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDuchLuk   @   23:13, 20.12.2012
Chyba najlepsza gierka z serii. Klimat, lokacje, bohaterowie, grafika i ścieżka dźwiękowa. Tyle lat po premierze, a dalej gra się w nią tak samo wspaniale.
0 kudosPietek=)   @   11:50, 04.11.2014
Bardzo przyjemna gra. Ciekawe rozwiązania - zagadki, śliczne animacje, ciekawa historia a do tego sporo humoru. Zdecydowanie tytuł wart uwagi.