As Dusk Falls (PC) - okladka

As Dusk Falls (PC)

Premiera:
19 lipca 2022
Premiera PL:
19 lipca 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis As Dusk Falls (PC)
Kawira @ 12:29 31.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 8h 52min

+ czaswięcej

As Dusk Falls to "interaktywny film", gra przygodowa oparta na wyborach moralnych i doświadczaniu rozmaitych konsekwencji naszych decyzji. Akcja została osadzona w stanie Arizona w USA, a za projekt odpowiada debiutanckie studio Interior/Night, którego szefowa pracowała w Quantic Dream m.in. przy Heavy Rain należącym do tego samego gatunku.

Fabuła As Dusk Falls przenosi gracza do roku 1999 i opowiada historię dwóch powiązanych ze sobą rodzin. Wydarzeń nie poznajemy w normalnej kolejności, bowiem mamy do czynienia z ciągłymi przeskokami między liniami czasowymi, a historia asynchronicznie prezentuje wydarzenia z przeszłości i teraźniejszości. Jednym z zadań grającego jest tym samym dopasowanie historii i ułożenie z tych poszczególnych klocków konkretnego obrazu wydarzeń tamtych lat.

Rozgrywka As Dusk Falls przypomina wcześniej wspomniane Heavy Rain. Zrealizowano ją w konwencji interaktywnego filmu, a zadaniem gracza jest głównie podejmowanie decyzji oraz oglądanie długich przerywników pomiędzy nimi. Okazjonalnie poruszamy się postacią i wchodzimy w dostępne interakcje.

As Dusk Falls oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza jak i kooperację - wtedy każdy z graczy wciela się w innego z bohaterów. Tryb multiplayer obejmuje zarówno lokalną współpracę jak i przez sieć. Oprawa wizualna As Dusk Falls została utrzymana w konkretnej, stylizowanej na komiks, grafice.

Wymagania: Twórcy gry As Dusk Falls ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z As Dusk Falls (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?