Insurmountable (PC) - okladka

Insurmountable (PC)

Premiera:
kwiecień 2021
Premiera PL:
kwiecień 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Insurmountable (PC)
Materdea @ 14:43 28.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Insurmountable to niezależna gra niemieckiego studia ByteRockers' Games poświęcone gatunkowi roguelike. Tytuł oferuje niecodzienny motyw, chodzi w nim bowiem o doprowadzenie kierowanego wspinacza na szczyty popularnych gór.

Insurmountable osadza akcję w mroźnym klimacie wspinaczki wysokogórskiej. Gracz wciela się w postać himalaisty, któremu przy pomocy wbudowanych w grę narzędzi ustala optymalną trasę na szczyt i pomaga mu w trakcie zdobycia trzech gór - od najniższej do najwyższej.

Rozgrywka Insurmountable wykorzystuje mechanizmy takich gatunków jak survival, roguelike a nawet strategia. W trakcie wyprawy musimy mieć oko na stan fizyczny naszego bohatera, jego samopoczucie fizyczne i psychiczne, a także zagrożenia czyhające na trasie. Z uwagi na to, że lokacje generowane są losowo, nie można znaleźć jednego i unikatowego sposobu na bezpieczną wyprawę. W trakcie wspinaczki czekają na gracza zarówno niebezpieczeństwa, jak dzikie zwierzęta czy niestabilny teren (różne są też podłoża), ale także okazje jak np. miejsce na dodatkowy obóz regenerujący siły. Oprócz tego każda z lokacji obfituje w zdarzenia losowe, mogące nam równie zaszkodzić, co pomóc.

Screeny z Insurmountable (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?