The Gunk (PC) - okladka

The Gunk (PC)

Premiera:
16 grudnia 2021
Premiera PL:
16 grudnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Gunk (PC)
Kawira @ 10:40 26.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Gunk to przygodowa gra akcji z elementami strzelanki. Produkcja powiada o kosmicznej odysei dwóch przyjaciół w konwencji trzecioosobowej platformówki. Za projekt odpowiada szwedzkie studio Image & Form znane za sprawą tytułu Steampunk.

W The Gunk trafiamy na enigmatyczną planetę, na której tytułowy gunk, czyli szlam, przejął kontrolę i skaził niegdyś piękne i egzotyczne landszafty. W grze wcielamy się w jednego z dwójki bohaterów posiadających rękawice zdolne poradzić sobie z tą mazią. Spoczywa na nich zadanie uratowanie świata oraz jego mieszkańców.

Rozgrywka The Gunk stawia na sprawdzone dla przygodówkowych gier akcji rozwiązania - mamy tutaj do czynienia z miksem klasycznej platformówki i elementów gry logicznej. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Przez większość czasu absorbujemy czarną truciznę oraz pokonujemy liczne zagadki środowiskowe. Zadanie ułatwia dodatkowa funkcja naszego unikalnego gadżetu pozwalająca manipulować elementami otoczenia. Wraz z postępami w grze odkrywamy nowe obszary, ale także musimy zmierzyć się z narastającą nieufnością pomiędzy protagonistami. Odkrywane tajemnice powodują narastającą między nimi różnicę zdań, co tylko dodatkowo utrudnia współpracę.

Wymagania: Twórcy gry The Gunk ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z The Gunk (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?