RPG Time: The Legend of Wright (PC) - okladka

RPG Time: The Legend of Wright (PC)

Premiera:
2021
Premiera PL:
2021
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis RPG Time: The Legend of Wright (PC)
Kawira @ 10:18 23.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

RPG: The Legend of Wright to niezależna gra cRPG rozgrywająca się w świecie fantasy stworzonym na dziecięcym biurku. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Deskworks z Japonii.

RPG: The Legend of Wright łączy w sobie bezpośrednią kontrolę nad drużyną bohaterów z ciągłą modyfikacją świata. Akcja rozgrywa się w na kartkach zeszytu, zatem często przyjdzie nam wymazywać lub dorysowywać ołówkiem elementy otoczenia w celu pokonania podziemi lub np. labiryntu. Walki odbywają się turowo w konwencji znanej z klasycznych jRPG. Sami twórcy nie kryją inspiracji legendarną marką Dragon Quest.

W trakcie przygody w RPG: The Legend of Wright łączy sposób przedstawienia rozgrywki niejednokrotnie zmienia całą konwencję. Ponadto w otwartym świecie rozsiano wiele minigier urozmaicających zabawę. Sam styl graficzny przypomina trochę mieszaninę mangi z produkcjami japońskiego giganta, firmy Nintendo.

Screeny z RPG Time: The Legend of Wright (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?