Days Gone (PC) - okladka

Days Gone (PC)

Premiera:
18 maja 2021
Premiera PL:
18 maja 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (3)

Opis Days Gone (PC)
Materdea @ 16:09 23.02.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 47h 20min

+ czaswięcej

Days Gone to gra akcji, z elementami survivalu opracowana przez jedno z wewnętrznych studiów Sony Computer Entertainment.

Akcja Days Gone przenosi nas gdzieś w okolice północno-zachodniej części Pacyfiku. Ludzkość niestety nie ma się zbyt dobrze, albowiem wybuch groźnej pandemii zdziesiątkował naszą rasę, przemieniając jej przedstawicieli w bezmyślne stworzenia, nie pragnące niczego prócz krwi. Tym, którym udało się przetrwać pandemię, nie pozostało nic innego, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości i, co najważniejsze, przeżyć czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa.

Aby zobaczyć kolejny dzień, główny bohater - niejaki Deacon St. John - stara się eksplorować w pełni otwarty świat w poszukiwaniu przydatnych przedmiotów oraz niezbędnych do życia surowców. W tym celu przemieszcza się z jednej lokacji do drugiej, przeszukując każde napotkane domostwo oraz magazyn. Niestety nawet ludzie nie są wobec niego pokojowo nastawieni, co oznacza, że gdy na swojej drodze napotyka innego człowieka musi zachować czujność, nigdy nie wiadomo czy okaże się przyjacielem czy wrogiem.

Wrogowie bardzo chętnie wykorzystają hordy krążących po okolicy krwiożerczych bestii. Te, słysząc lub widząc protagonistę, atakują niczym fala, bezustannie nacierając nawet pomimo ostrzału z broni palnej oraz eksplozji. W takiej sytuacji pozostaje wycofywanie się w stronę bezpiecznych stref, a nawet ucieczka.

Days Gone działa na silniku graficznym Unreal Engine 4, a w związku z tym oprawa audio-wizualna jest najwyższych lotów. Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu da się zaglądnąć do praktycznie każdego budynku, celem przeszukania go i pozyskania przydatnych przedmiotów. Te są w grze kluczowe, albowiem crafting odgrywa bardzo dużą rolę.

Wymagania: Twórcy gry Days Gone ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Days Gone (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?