Nebuchadnezzar (PC) - okladka

Nebuchadnezzar (PC)

Premiera:
17 lutego 2021
Premiera PL:
17 lutego 2021
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Nebuchadnezzar (PC)
Dirian @ 15:53 11.02.2021
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Nebuchadnezzar to gra z gatunku city-builder, której akcja jest osadzona w starożytnej Mezopotamii. Za jej produkcję odpowiada niewielkie czeskie studio Nepos Games.

Rozgrywka w Nebuchadnezzar opiera się na budowie sprawnie funkcjonującej, starożytnej metropolii. Zaczynamy od zera, stawiając proste chatki, by z czasem dojść do coraz bardziej skomplikowanych konstrukcji w postaci charakterystycznych dla tego czasu świątyń, zikkuratów czy monumentów.

Jednocześnie musimy dbać o zaspakajanie podstawowych potrzeb życiowych naszych poddanych, a także rozwiązywać liczne problemy społeczne i ekonomiczne. Co jednak ważne, twórcy postawili na odpowiedni balans rozgrywki, dlatego Nebuchadnezzar przypadnie do gustu zarówno początkującym strategom, jak i osobom które na gatunku zjadły zęby.

W grze znajdziemy zarówno tryb sandboksowy, jak i rozbudowaną kampanię, składającą się z kilkunastu rozległych misji, nawiązujących do starożytnej historii.

Wymagania: Twórcy gry Nebuchadnezzar ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Nebuchadnezzar (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?