Runaway 2: Sen Żółwia (PC) - okladka

Runaway 2: Sen Żółwia (PC)

Premiera:
17 listopada 2006
Premiera PL:
luty 2007
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (81)Gram (15)Ukończone (23)Kupię (3)

Opis Runaway 2: Sen Żółwia (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 15h 58min

+ czaswięcej

Runaway, przygodowa gra drogi, wydana w roku 2003, ożywiła gatunek przygodówek stając się jedną z najlepiej sprzedających się gier roku, w samej Europie sprzedano jej aż 600 000 sztuk!

W Runaway 2, Pendulo Studios po raz kolejny pokazuje nam niezwykle dopracowany, szczegółowy świat, przedstawiany w niezwykłej grafice rodem z kreskówek, która dała pierwszej części tyle uroku. Pendulo wykorzystało także wiele nowinek technicznych zmieniając silnik i dodając efekty specjalne.
Postaci zyskują na jakości dzięki głębi i efektom świetlnym generowanym w czasie rzeczywistym; sceny są żywsze, w nich również wykorzystano dynamiczne oświetlenie i setki animacji. Dzięki temu uzyskano niezwykły efekt łączący sekwencje gry z animowanymi scenkami, które w sumie trwają ponad godzinę. Runaway 2 sprawia, że gracz czuje, iż bierze udział w przygodzie rodem z filmu rysunkowego. Gracz posuwa się do przodu i działa w pełnych życia, szczegółowo odwzorowanych sceneriach. Postępy gracza są ilustrowane przepięknymi animacjami wyjaśniającymi fabułę, prezentującymi niespodziewane zwroty akcji i liczne elementy komediowe.

Gra jest oczywiście pełna humoru, mnóstwo w niej odwołań do filmów, kreskówek i geir komputerowych. Runaway to prawdziwa komedia ze znakomitymi gagami i zagadkami.

Przygodę podzielono na 6 głównych rozdziałów. Gracze mogą odwiedzić ponad 100 miejsc w 4 stronach świata: na Alasce, Hawajach, w morskich głębinach i w powietrzu, w sercu dżungli lub na pokładzie luksusowego jachtu. Jest tu mnóstwo kolorowych miejsc, będących wyśmienitym tłem niezapomnianej przygody. Pendulo Studio przygotowało dla graczy wiele arcyciekawych zagadek i błyskotliwych łamigłówek o rosnącym poziomie trudności. Jednak Pendulo Studio zadbało też, by nikt nie utknął na zbyt długo w określonych miejscach gry; w porównaniu z pierwszą częścią poziom skomplikowania zagadek nie zmienił się. Gracze muszą mieć tylko oczy i uszy szeroko otwarte na pojawiające się wskazówki i używać zdrowego rozsądku niezbędnego przy wszystkich grach przygodowych.

* Świetna gra przygodowa ze znakomitą oprawą, wspaniałym scenariuszem, pełna humoru i niezwykłych zagadek

* Około 100 lokacji w czterech zakątkach świata, prawdziwa uczta dla oczu

* Ponad 30 trójwymiarowych postaci rodem z kreskówek, w unikalny sposób łączących grafikę 2D i 3D

* Nowy silnik gry z trójwymiarowymi efektami specjalnymi generowanymi w czasie rzeczywistym: oświetlenie, efekty pogodowe, odciski stóp, ruchoma kamera, panoramiczne ujęcia, etc.

* Wysokiej jakości dźwięk przestrzenny 5.1. Znakomita ścieżka dźwiękowa zawierająca piosenki i kompozycje instrumentalne

* Ponad godzina filmów rysunkowych wyjaśniających fabułę, prezentujących niespodziewane zwroty akcji i liczne elementy komediowe

PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Screeny z Runaway 2: Sen Żółwia (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosloko24213   @   15:26, 07.03.2010
bardzo sympatyczna przygodówka Dumny
0 kudosJarson1999   @   13:32, 06.08.2010
Podobnie jak część pierwsza tryska humorem i ładną oprawą graficzną
0 kudosLordVetinari   @   02:03, 27.12.2011
Zgadzam się z kolegą wyżej. Grafika jest piękna.
0 kudosOgnistyNatsu   @   20:08, 10.11.2013
Przy tej grze trzeba na prawdę wysilić mózgownice gdyż zagadki jakie przyjdzie nam rozwiązać do łatwych nie należą, sam nie raz chciałem chwycić po poradnik na szczęście jakoś się powstrzymałem Uśmiech