World of WarCraft: Shadowlands (PC) - okladka

World of WarCraft: Shadowlands (PC)

Premiera:
23 listopada 2020
Premiera PL:
24 listopada 2020
Platformy:
Gatunek:
MMO
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis World of WarCraft: Shadowlands (PC)
Dirian @ 10:55 22.11.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

World of WarCraft: Shadowlands to kolejny, ósmy już dodatek do kultowego World of WarCraft. Za jego opracowanie odpowiada studio Blizzard Entertainment.

Historia opowiadana w dodatku ma miejsce w momencie, gdy Sylvanas zwycięża Króla Lisza, niszcząc tym samym potężną barierę jaka oddziela świat śmiertelników od nieumarłych. Tym samym pojawia się droga do zejścia w zaświaty, tytułowej Krainy Cieni, gdzie najwięksi bohaterowie będą chcieli odkryć tajemniczy spisek, mogący zagrozić całemu światu.

Dodatek Shadowlands przynosi nowy, duży region gry - wspomnianą Krainę Cieni. Tam czekają na nas cztery nowe strefy do eksploracji, weźmiemy też udział w licznych rajdach i odwiedzimy kolejne lochy. Te ostatnie generowane są losowo i znajdują w Wieży Potępionych, gdzie czka na nas cała masa wyzwań.

W ramach tzw. "Paktów" będziemy mogli wejść w układ z jedną z czterech grup, zamieszkujących Shadowlands. Od nas zależy, po której stronie się opowiemy.

Wymagania: Twórcy gry World of WarCraft: Shadowlands ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z World of WarCraft: Shadowlands (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?