War Mongrels (PC) - okladka

War Mongrels (PC)

Premiera:
19 października 2021
Premiera PL:
19 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis War Mongrels (PC)
Materdea @ 12:16 19.10.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

War Mongrels to kolejna produkcja polskiego studia Destructive Creations, autorów m.in. kontrowersyjnego Hatred oraz IS Defense czy Ancestors Legacy. Twórcy tym razem zdecydowali się na gatunek taktycznych skradanek rodem z serii Desperados czy też Commandos.

Akcja War Mongrels rozgrywa się w trakcie II wojny światowej, gdzie na początku wcielamy się w postać dwóch dezerterów z niemieckiej armii. Zespół kompletowany jest z członków różnej maści tego typu "włóczęgów", których wyuczonym fachem z pewnością nie jest wojaczka - a jednak tworzą swego rodzaju wojskowy oddział, działający po cichu i za plecami dużo lepiej wyposażonego przeciwnika, przeprowadzając liczne dywersyjne akcje.

Historia zaoferowana w grze nie lukruje ówczesnej rzeczywistości i stosuje bezkompromisowe podejście do prezentowanych wojennych realiów, z całym okrucieństwem wynikającym z Holocaustu czy mordów dokonywanych przez niemieckich żołnierzy na ludności cywilnej.

Rozgrywka War Mongrels skupia się na skradankowym podejściu do pokonywanych etapów. W każdej z dostępnych lokacji realizujemy konkretne cele misji przy pomocy dostępnych członków teamu. Różnią się oni posiadanymi umiejętnościami, co wymusza na graczy kreatywne podejście do stawianych wyzwań. Nie tylko musimy unikać wzroku wrogich jednostek, ale również chować ciała poległych żołnierzy, by ich kompani nie mogli wszcząć alarmu.

Screeny z War Mongrels (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?