Among Us (PC) - okladka

Among Us (PC)

Premiera:
16 listopada 2018
Premiera PL:
16 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Among Us (PC)
Dirian @ 16:31 07.10.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Among Us to gra sieciowa, nastawiona na współpracę z innymi graczami. Za jej przygotowanie odpowiada niezależne studio InnerSloth.

W grze naszym zadaniem - a także zadaniem pozostałych graczy - jest przygotowanie kosmicznego statku do startu. W tym celu każdy wykonuje określone zadania, mające przybliżyć realizację przedsięwzięcia. Kluczowa jest współpraca między grającymi - część zleceń wykonujemy razem.

Dużym urozmaiceniem zabawy jest obecność sabotażystów. To wybrani gracze, którzy otrzymują zlecenie przeciwne do naszego - muszą powstrzymać realizację misji. Co więcej, mogą oni nawet zabijać innych graczy!

"Zwykli" gracze w Among Us muszą więc mieć się na baczności i obserwować, czy ktoś nie zachowuje się podejrzanie. Jeśli mamy takie obiekcje, możemy na specjalnej naradzie z innymi zadecydować, by wyrzucić ze statku domniemanego sabotażystę.

Screeny z Among Us (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   14:46, 17.10.2020
Od zawsze marzyłem o naprawdę dobrej, nieoskryptowanej grze detektywistycznej, ale że wybawienie przyjdzie w postaci takiego skromnego indyka to się nie spodziewałem.
Okej, gameplay jest banalny, ale emocje jakie towarzyszą grze psychologicznej między graczami to jest coś z czym się nigdy nie spotkałem w żadnej grze - obserwowanie kto, gdzie i kiedy był, wzajemne oskarżenia, wyrabianie alibi... Among Us to moje marzenie growe spełnione.
Polecam sprawdzić każdemu, gra ta zasługuje w pełni na swoją aktualną popularność. Zwłaszcza ze na mobilki jest za darmo, a na Steamie kupić można za grosze, a waży 50 mega.
Udławcie się produkcje AAA, to jest gra roku.