Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 (PC) - okladka

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 (PC)

Premiera:
04 czerwca 2021
Premiera PL:
04 czerwca 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 (PC)
Kawira @ 09:00 23.09.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 to druga odsłona pobocznej serii marki Sniper: Ghost Warrior. Za projekt tradycyjnie odpowiada polskie studio CI Games, które idzie za ciosem po wydaniu dobrze przyjętej pierwszej części.

W Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 tym razem lądujemy na Bliskim Wschodzie, gdzieś pomiędzy Libanem a Syrią. Cel stanowi syndykat przestępczy odpowiadający za zaogniający się konflikt w rejonie.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 pod względem rozgrywki to krok dalej jeśli chodzi o realizm. Ponadto po raz pierwszy w historii całej marki oddajemy strzały na odległość ponad kilometra. Podobnie jak w poprzedniej części, oprócz wątku głównego w danej lokacji czekają na nas specjalne, tytułowe kontrakty, których wykonanie odblokuje nową zawartość.

Wymagania: Twórcy gry Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?