Tannenberg (PC) - okladka

Tannenberg (PC)

Premiera:
13 lutego 2019
Premiera PL:
13 lutego 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tannenberg (PC)
Materdea @ 19:32 30.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tannenberg to samodzielny dodatek do wydanej w 2015 roku sieciowej strzelanki Verdun. Obie gry są autorstwa studia BlackMill Games i osadzają akcję w czasie I wojny światowej.

Tannenberg w odróżnieniu od Verdun osadza akcję na froncie wschodnim Wielkiej Wojny. Do dyspozycji dostajemy takie lokacje jak m.in. Rumunię, Galicję, Wschodnie Prusy, Dobrudżę, Karpaty, Polskę czy teren przy Morzu Bałtyckim. Zmieniła się także dynamika starć - choć charakterystyczne dla walk I wojny światowej okopy również są istotnym czynnikiem na froncie wschodnim, to bezpośrednia walka w ciasnych korytarzach ustępuje na rzecz dużych i otwartych połaci terenu.

Rozgrywka w Tannenberg reprezentuje gatunek pierwszoosobowej strzelanka. Gameplay stara się imitować realizm, nie oferując np. cyfrowego celownika przy broni, dając możliwość dokładnego celowania wyłącznie za pomocą muszki i szczerbinki (czyli elementów fizycznie dostępnych na danym modelu broni). Na minimapie nie widzimy pozycji przeciwników, a wyłącznie kompanów z własnego oddziału. Ponadto zazwyczaj jedna kula wystarczy, byśmy stracili życie. W grze wcielamy się w jedną z czterech klas (strzelca, obsługę ciężkiego karabinu, grenadiera lub zwykłego żołnierza) w ramach sześciu nacji - Rosjan, Kozaków, Austro-Węgrów, Rumunów, Bułgarów oraz Prusaków.

Tannenberg ogranicza się do trzech trybów zabawy - Manewrów, Wyniszczenie (Team deathmatch) oraz Deathmatch na karabiny. O ile oba warianty są znane, to jednak główna oś rozgrywek toczy się wokół pierwszego z nich. W Manewrach na ogromnej lokacji walczymy o mniejsze fragmenty mapy, przejmując je i broniąc przed przejęciem. Możemy zwyciężyć m.in. poprzez podbicie kwatery głównej przeciwnika, odcięcia go od zasobów lub poprzez większą ilość punktów po upłynięciu danego limitu czasu (30 minut).

Tannenberg oferuje wyłącznie starcia wieloosobowe.

Wymagania: Twórcy gry Tannenberg ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Tannenberg (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?