Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest (PC) - okladka

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest (PC)

Premiera:
13 października 2020
Premiera PL:
13 października 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest (PC)
Materdea @ 11:45 30.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 3h 48min

+ czaswięcej

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to narracyjna przygodówka autorstwa studia Different Tales, które w przeszłości stworzyło takie gry jak Wanderlust Travel Stories czy Wanderlust Transsiberian.

Fabuła Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest osadza akcję w uniwersum Świata Mroku (World of Darkness), zaś historia bazuje na papierowym RPG Werewolf: The Apocalypse (inną z gier nawiązujących do tego świata jest Werewolf: The Apocalypse - Earthblood). Gracz wciela się w postaci Mai, młodej kobiety szukającej rodzinnych korzeni. W poszukiwaniach dociera aż do Puszczy Białowieskiej, w której znajdują się dawne i niebezpieczne tajemnice.

Rozgrywka Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest pozwala na poruszanie się po statycnzychc, dwuwymiarowych lokacjach, w którcyh naszym głównym zadaniem jest podejmowanie wyborów oraz rozmowa z postaciami niezależnymi. Każda z decyzji kształtuje naszą postać, opisywaną przez trzy atrybuty: Wściekłość, Siłę woli oraz Osobowość. W grze mieszają się wątki współczesne, bowiem w teraźniejszości osadzony jest gameplay, z ludowymi wierzeniami i słowiańską mitologiami.

Screeny z Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?