BattleTech (PC) - okladka

BattleTech (PC)

Premiera:
24 kwietnia 2018
Premiera PL:
24 kwietnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis BattleTech (PC)
Kawira @ 14:33 17.07.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

BattleTech to strategia turowa oparta na grze bitewnej z mechami w roli głównej o tym samym tytule. Za projekt odpowiada studio Harebrained Schemes znane za sprawę komputerowej adaptacji marki RPG Shadowrun.

W BattleTech  wcielamy się w kapitana kompanii najemniczej, który próbuje przetrwać na krańcu galaktyki zdewastowanej przez wojnę domową. Nawet tutaj doszło do konfliktów i stajemy po stronie prawowitej władczyni kraju Auriga w wyniszczającym konflikcie o tron.

BattleTech łączy w sobie elementy zarządzania oraz turowe bitwy znane między innymi z serii XCOM. Budując swoją renomę wypełniamy zlecenia poszerzając przy tym hangar robotów bojowych o różnorodnym tonażu. Co jakiś czas bierzemy udział w specjalnych misjach fabularnych, które popychają historię do przodu dając przy tym bardzo atrakcyjne nagrody. Twórcy zaserwowali setki kanonicznych maszyn oraz postacie znane z oryginalnej gry oraz książek. Cała operacja wymaga ciągłego dopływu gotówki, aby opłacić nie tylko konserwację i naprawę mechów, ale też żołd innych pilotów. Postacie zdobywają punkty doświadczenia, które możemy wydać na zwiększenie statystyk pozyskując z czasem specjalne perki.

Dla głodnych starć z innymi graczami przygotowano tryb skirmish oparty o punktowe budowanie formacji, którymi następnie walczymy.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?