Liberated (PC) - okladka

Liberated (PC)

Premiera:
30 lipca 2020
Premiera PL:
30 lipca 2020
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Liberated (PC)
Materdea @ 13:28 11.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Liberated to nietuzinkowa gra niezależna od warszawskiego studia Atomic Wolf, łącząca w sobie charakterystyczną oprawę wizualną z elementami gier platformowych, skradankowych, logicznych oraz akcji.

Historia Liberated prezentuje losy świata, w którym opresyjny reżim wygrał walkę z umysłami obywateli, kontrolując ich życie na każdym kroku – głównie za sprawą mediów społecznościowych. Gracz wciela się w tak naprawdę cztery postaci – dwóch hakerów z tytułowej grupy Wyzwolonych, a także dwóch reprezentantów reżimu. Fabułę poznajemy z ich perspektywy, odkrywając, że nie wszystko jest takie czarne i takie białe, jak nam się wcześniej zdawało.

Rozgrywka Liberated podchodzi do zabawy w naprawdę intrygujący sposób, serwując nie tylko pomieszanie elementów takich gatunków, jak przygodówki, zręcznościówki, platformówki czy gry akcji, ale także oferując niecodzienną narrację – odbywającą się wprost na kartach komiksu. W jednej sekwencji musimy uciekać przed tajniakmi w pełnym dynamiki pościgu samochodowym, by za chwilę rozwiązywać zagadkę środowiskową czy z dwuwymiarowej perspektywy skakać po platformach.

Wymagania: Twórcy gry Liberated ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Liberated (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?