Carmageddon 2: Carpocalypse Now (PC) - okladka

Carmageddon 2: Carpocalypse Now (PC)

Premiera:
08 listopada 1998
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Akcja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (30)Gram (11)Ukończone (12)Kupię (1)

Opis Carmageddon 2: Carpocalypse Now (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 16h 48min

+ czaswięcej

Carmageddon 2: Carpocalypse Now to kolejna odsłona znanej acz bardzo kontrowersyjnej gry wyścigowej. Gra ta jest z pozoru normalną wyścigówką. Ale gracz ma możliwość zjechania z wyznaczonego toru i zniszczenia przeciwników. Dodatkowy czas zdobyć można również przejeżdżając przechodniów lub zwierzęta.

Gra ma zaimplementowany niezwykle sprawny system uszkodzeń samochodu. Jakakolwiek kolizja z dowolnymi obiektami na mapie powoduje adekwatne do siły uderzenia uszkodzenia pojazdu. Samochód jednak można bardzo łatwo naprawiać w czasie wyścigu, ale kosztuje to określoną sumę pieniędzy, a pieniądze można otrzymywać za... przejeżdżanie pieszych. Tak więc nieodzowną częścią rozgrywki jest zabijanie ludzi i zwierząt.

Mimo swojej kontrowersyjności tytuł ten należy do jednych z najlepszych gier samochodowych.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Carmageddon 2: Carpocalypse Now (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfecik   @   20:46, 14.07.2009
W Carmageddona 2 grałem na starym kompie kilka lat temu ( nic innego mi nie wchodziło-bo nie szukałem ). Dobra zręcznościówka, jak na tamte lata, nawet nieźle rozbudowany model zniszczeń aut, nawet teraz w niektórych grach wyścigowych nie ma takiego no i te krzyki przechodniów.......których się rozjeżdża Szczęśliwy. Polecam, choć pewnie nikt teraz nie pokwapi się zagrać w tę grę.
0 kudosServantOfGod   @   09:30, 06.08.2009
Na owe czasy model zniszczeń rzeczywiście rewelacyjny. Można też było łatwo wrzucić do gry całą masę niestandardowych aut przygotowanych przez graczy np. pojazd z Gwiezdnych Wojen itp. Z pewnością jednak nie jest to gra dla dzieci - wiadomo rozjeżdżanie przechodniów ma zły wpływ na psychikę i na przechodniów oczywiście też.
0 kudosmareczek_89   @   00:01, 25.09.2011
haha Fecik muszę Cię zdziwić wczoraj ściąłem i zainstalowałem tą grę Szczęśliwy normalnie masakra tyle lat nie grałem w serie z tej gry ale wczoraj pograłem wszystkie wspomnienia wróciły coś pięknego Uśmiech uwielbiam wszystkie części Uśmiech