Remnant: From the Ashes - Subject 2923 (PC) - okladka

Remnant: From the Ashes - Subject 2923 (PC)

Premiera:
20 sierpnia 2020
Premiera PL:
20 sierpnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Remnant: From the Ashes - Subject 2923 (PC)
Materdea @ 09:53 18.06.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Subject 2923 to drugie i finałowe rozszerzenie dedykowane przygodowej gry akcji z elementami hack & slasha i strzelanki Remnant: From the Ashes.

W Remnant: From the Ashes - Subject 2923 akcja rozgrywa się tuż po wydarzeniach z podstawowej wersji gry - odkrywamy początki Dreamerów i lepiej poznajemy całe to uniwersum, łącznie z mroczną tajemnicą: powiązań Dreamerów z przerażającą rasą Root. Okazuje się bowiem, że reprezentanci Root, odpowiedzialni za zdewastowanie ludzkiej cywilizacji na Ziemi, mają kolejną bramę do przedostawania się na naszą planetę. Ruszamy zatem, by raz na zawsze zakończyć ich działalność.

Rozgrywka w Remnant: From the Ashes - Subject 2923 nie zmienia założeń oryginału. Kampania przenosi nas m.in. do nowej, zimowej lokacji - Ward Prime. Do dyspozycji dostajemy także tereny wiejskie, opuszczoną bazę wojskową na zrujnowanej Ziemi, mroźne i bezlitosne wyżyny górskiego świata Reisum. Oprócz tego twórcy zaimplementowali też nowe typy przeciwników, unikalne, niewidziane wcześniej wyposażenie, a także w zmiany w trybach Survival i Adventure. Pojawiły się tam nowe zagrożenia - trafili do nich potwory, lochy i bossowie z Reisum.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Remnant: From the Ashes - Subject 2923 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?