Project CARS 3 (PC) - okladka

Project CARS 3 (PC)

Premiera:
28 sierpnia 2020
Premiera PL:
28 sierpnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Project CARS 3 (PC)
Kawira @ 09:48 05.06.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Project CARS 3 to trzecia osłona popularnej serii gier wyścigowych o symulacyjnym charakterze. Za projekt ponownie odpowiada Slightly Mad Studios.

W Project CARS 3 twórcy postanowili zmienić wiele aspektów zabawy. Najwięcej uwagi poświęcono trybowi kariery, który oferuje lepsze wrażenie postępu oraz jest bardziej przyjazny nowicjuszom. Za zdobyte punkty doświadczenia i kredyty możemy odblokować nie tylko pojazdy, ale także nowe części czy tryby wyścigów. Oprócz tradycyjnych torów, tym razem oddano do naszej dyspozycji także trasy uliczne.

Slightly Mad zaserwowali ponad 200 pojazdów rozłożonych na dziesięć klas z możliwością modyfikacji zarówno ich osiągów jak i wyglądu. Ulepszono także wiele innych aspektów jak system zachowania opon, tryb sieciowy czy wyzwania.

Wymagania: Twórcy gry Project CARS 3 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Project CARS 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?