House Flipper (PC) - okladka

House Flipper (PC)

Premiera:
17 maja 2018
Premiera PL:
17 maja 2018
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Ekonomiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis House Flipper (PC)
Materdea @ 20:00 23.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

House Flipper to symulator z kategorii tzw. "makeover" - przerabiamy stare budynki i remontujemy mieszkania. Tytuł jest projektem studia Frozen District, odpowiedzialnego do tej pory za charakterystycznego dungeon crawlera z dwuwymiarową oprawą graficzną utrzymaną w klimacie pixelart - Warlocks.

W House Flipper wcielamy się w inwestora-budowlańca, którego jedynym zadaniem są remonty oraz kompletne przeróbki zastanych nieruchomości. Najpierw musimy zebrać odpowiedni fundusz na to, by pozwolić sobie na wielkoformatowe inwestycje - rozgrywkę zaczynamy z najnędzniejszym budżetem i kilkoma rozpadającymi się ruderami. Kluczowe jest jednak to, że nigdy nie wiemy, co zastaniemy w środku - wnętrze może być zarówno niewymagające wielu poprawek jak i kompletnie zdewastowane, co powoduje zwiększenie naszych nakładów pracy i nakładów finansowych.

Rozgrywkę w House Flipper obserwujemy z kamery umieszczonej w pierwszoosobowej perspektywie. Przechodzimy się po danej lokacji i wyszukujemy dla siebie odpowiedniego obiektu do remontu lub wykończenia. Po sfinalizowaniu transakcji podejmujemy się kupna mebli, farb, paneli podłogowych itd. i własnymi rękoma bawimy się w budowlańca.

Wymagania: Twórcy gry House Flipper ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 7 lat
Screeny z House Flipper (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?