1428: Shadows over Silesia (PC) - okladka

1428: Shadows over Silesia (PC)

Premiera:
04 października 2022
Premiera PL:
04 października 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis 1428: Shadows over Silesia (PC)
Materdea @ 19:27 23.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

1428: Shadows over Silesia to debiutanckie dzieło jednoosobowego studia z Czech - KUBI Games - a konkretniej Petra Kubíčeka. Produkcja to mieszanina przygodowej gry akcji, strategii z rzutem izometrycznym kamery oraz klasycznych przygodówek z akcją umiejscowioną w historycznym okresie: XVI-wiecznym Śląsku.

Historia 1428: Shadows over Silesia w roli protagonisty osadza średniowiecznego kaznodzieję, który w wyniku husyckiej inwazji na średniowieczny Śląsk - w tytułowym roku 1428 - znajduje się w środku krwawego konfliktu. Jednak najazd obcych wojsk to najmniejsze zmartwienie mieszkańców tego regionu, ponieważ za tym wszystkim czai się pradawne zło - dopiero mające pokazać swoje pazury.

Rozgrywka 1428: Shadows over Silesia łączy kilka gatunków. Przemierzając półotwarte lokacje w liniowej strukturze opowieści (kolejne miejscówki to rozdziały fabuły), całość obserwujemy w rzucie izometrycznym kamery. W trakcie eksploracji czekają na nas zarówno cele zlecane przez innych bohaterów jak i zagadki środowiskowe utrzymane w rozmaitych konwencjach. Etapy możemy przechodzić zarówno w stylu Rambo, eliminując napotkanych przeciwników, jak i po cichu.

Screeny z 1428: Shadows over Silesia (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?