Crysis Remastered (PC) - okladka

Crysis Remastered (PC)

Premiera:
18 września 2020
Premiera PL:
18 września 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Crysis Remastered (PC)
Materdea @ 15:01 27.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 8h 0min

+ czaswięcej

Crysis Remastered to odświeżona produkcja autorstwa studia Crytek. Za zremasterowaną wersję odpowiada studio Saber Interactive. Tytuł pozostawia oryginalną zawartość, modyfikacjom poddając jedynie tekstury oraz pozostałe graficzne elementy.

W Crysis przenosimy się do 2020 roku. Na Morzu Południowochińskim znaleziono coś, co armia Korei Północnej szybko zabezpieczyła i odcięła od świata - Amerykanie skontaktowali się z nieznanym obiektem, ale sygnał szybko zgasł. Zatem Stany Zjednoczone wysyłają na miejsce swoją najlepszą i najbardziej tajemniczą jednostkę - wcielamy się w jednego z jej żołnierzy, Nomada.

Rozgrywka w Crysis oferuje akcję obserwowana z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł to przede wszystkim strzelanka, jednak nastawiona na wykorzystywanie niezwykłych umiejętności kombinezonu bohatera - tzw. Nanokombinezonu. To w praktyce egzoszkielet pozwalający na m.in. niezwykłą siłę pozwalającą na niszczenie budynków uderzeniem pięści, czasową niewidzialność, superszybki sprint, który jest niewykrywalny dla przeciwników czy nadludzką zręczność. Wszystko jest limitowane regenerującymi się bateriami kombinezonu.

Wymagania: Twórcy gry Crysis Remastered ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Crysis Remastered (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?