Beholder 2 (PC) - okladka

Beholder 2 (PC)

Premiera:
04 grudnia 2018
Premiera PL:
12 grudnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Beholder 2 (PC)
Materdea @ 15:40 26.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 22h 48min

+ czaswięcej

Beholder 2 to druga odsłona niezależnej gry przygodowej od studia Warm Lamp Games, w której wcielaliśmy się w nadzorcę kamienicy donoszącego na swoich sąsiadów. Kontynuacja zmienia bohatera oraz miejsce akcji, niemniej jednak pomysł na rozgrywkę pozostał bardzo podobny. Za "dwójkę" również odpowiada Warm Lamp Games.

Beholder 2 opowiada historię Evana Redgrave'a, syna wysoko postawionego polityka w totalitarnym państwie. Ten jednak ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, a pałeczkę w ministerstwie przejmuje wspomniany syn. Z tym że zaczyna on - a właściwie my - od samego dołu, czyli obsługiwania petentów przy okienku, pomagając im dobierać odpowiednie wnioski, do odpowiednich pomieszczeń z odpowiednimi tematami.

Clou rozgrywki jest awans - aż do najwyższego szczebla polityczno-partyjnej kariery. Możemy go przyspieszyć na kilka sposób - albo poddając się woli wyższych rangą od nas - spełniając ich zachcianki. Albo eliminując konkurentów na naszej drodze do chwały. Pomagają nam w tym pieniądze, które zarabiamy oraz punkty autorytetu - pozyskiwane dzięki wykonywaniu zadań oraz czynnościom (np. donoszeniu na współpracowników) zgodnym z propagandową linią partii. Możemy też pomagać naszym współtowarzyszom, co zaowocuje licznymi prezentami, bonusami (np. -10% do rachunków - musimy również opłacać nasze miejsce zamieszkania) oraz przyjaźnią. A ta często jest nieprzeceniona.

Wymagania: Twórcy gry Beholder 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Beholder 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?