SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated (PC) - okladka

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated (PC)

Premiera:
23 czerwca 2020
Premiera PL:
23 czerwca 2020
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated (PC)
Materdea @ 20:14 19.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated to remake gry platformowo-zręcznościowej wydanej w 2003 roku pod tym samym tytułem. Za opracowanie produkcji studio Purple Lamp.

W SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated przenosimy się do uniwersum popularnej kreskówki, w której główną rolę odgrywa SpongeBob oraz jego ekipa. Wcielając się albo w tytułowego bohatera, wraz z wesołą świtą- Patrykiem oraz Sandy - musimy stawić czoła przebrzydłemu Planktonowi. Antagonista opracował złowrogą maszynę zdolną do stworzenia armii robotów.

Rozgrywka SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated pozwala wcielić się nam w trzy postacie (SpongeBoba, Patryka i Sandy). Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a obserwowany świat jest w pełni trójwymiarowy. Gra składa się z wielu mniejszych etapów rozgrywanych w różnych lokacjach, w trakcie który mierzymy się ze zróżnicowanymi zadaniami i - wykorzystując umiejętności protagonistów - rozwiązujemy zagadki środowiskowe oraz zręcznościowe.

PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?