Wargroove (PC) - okladka

Wargroove (PC)

Premiera:
01 lutego 2019
Premiera PL:
01 lutego 2019
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Wargroove (PC)
Dirian @ 21:32 12.01.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Wargroove to turowa strategia od studia Chucklefish, wydawcy m.in. Stardew Valley.

Wargroove naszym zadaniem jest pomoc królowej fantastycznego królestwa Cherrystone w odnalezieniu sojuszników i odzyskania władania w kraju - które to władanie wcześniej utraciła. W trakcie rozgrywki dokonujemy kolejnych postępów w fabule, ale ostatecznie nie gra ona tutaj pierwszych skrzypiec, a jest jedynie tłem dla rozgrywki.

Sama zabawa przypomina rozgrywkę w hicie sprzed lat, grze Advance Wars znanej z Game Boya. Rozgrywka toczona jest w trybie turowym na mapie 2D, po której poruszamy się ze swoimi oddziałami. W międzyczasie powiększamy naszą armię i gromadzimy kolejne surowce, po drodze tocząc walki z przeciwnikami.

Potyczki także toczą się w trybie turowym i są odpowiednio urozmaicone. Twórcy Wargroove do naszej dyspozycji oddali szereg jednostek, wliczając w to maszyny bojowe, jak np. balista. W grze występują też specjalni Dowódcy, posiadający unikatowe umiejętności, do wykorzystania w trakcie walki.

Wargroove oferuje angażującą kampanię dla pojedynczego gracza, w której nie zabrakło miejsca nawet dla animowanych przerywników filmowych. Poza tym twórcy przygotowali tryby do pojedynczej rozgrywki, czy też tryb multiplayer, który jest dzielony między platformami (PC, Switch, Xbox One oraz PlayStation 4).

6 lutego 2020 roku gra otrzymała sporej wielkości darmowy dodatek Double Trouble, dodający nowe jednostki, dowódców oraz kampanię do rozegrania w trybie kooperacji.

Wymagania: Twórcy gry Wargroove ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 7 lat
Screeny z Wargroove (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?