Hollow Knight: Silksong (PC) - okladka

Hollow Knight: Silksong (PC)

Premiera:
2030
Premiera PL:
2030
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hollow Knight: Silksong (PC)
Dirian @ 12:56 10.01.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hollow Knight: Silksong to kontynuacja platformówki Hollow Knight od studia Team Cherry.

W grze wcielamy się w Hornet, która jest księżniczką owadziej krainy Hallownest. Niestety, bohaterka została porwana i znalazła się w bliżej nieokreślonym miejscu. Księżniczka musi więc wydostać się z tarapatów.

Hollow Knight: Silksong jest klasyczną platformówką 2D połączoną z metroidvanią. Gameplay oferuje bardzo podobne rozwiązania do pierwowzoru, ale przynosi obfitą garść nowych rozwiązań, ataków czy zagadek. Samą walkę nieco odmieniono, ponieważ Hornet posiada inny repertuar ruchów, niż bohater pierwowzoru - stawiający na zwinność i uniki.

Twórcy przygotowali nowe wyzwania, przeszkody i ponad 150 nowych przeciwników. Ponownie zadbano o różnorodne i bogate w detale lokacje, nie brakuje też angażującego wątku fabularnego.

Tytuł oferuje zabawę wyłącznie dla jednego gracza.

Wymagania: Twórcy gry Hollow Knight: Silksong ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Hollow Knight: Silksong (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?