Wanderlust Travel Stories (PC) - okladka

Wanderlust Travel Stories (PC)

Premiera:
26 września 2019
Premiera PL:
26 września 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Wanderlust Travel Stories (PC)
Materdea @ 12:11 01.12.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Wanderlust Travel Stories to debiutancka produkcja polskiego studia Different Tales. Dzieło reprezentuje zapomniany już format tekstowych gier wideo (np. MUD), dziś już skazanych na zapomnienie.

W Wanderlust Travel Stories wcielamy się w jednego z kilku podróżników. Clou fabuły to poznawanie opowieści każdego z protagonistów i wczuwanie się w ich sytuacje. Rozgrywka zaś pozbawiona jest elementów znanych ze współczesncych tytułów - za tło robią nam pojedyncze zdjęcia oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa zmieniająca się w zależności od miejsca i klimatu. Głównym zadaniem jest czytanie wielowątkowych historii oraz podejmowanie decyzji wpływających na kilka czynników (stresu, zmęczenia, pieniędzy).

W Wanderlust możemy zwiedzić 21 państw, sześć kontynentów - poznajemy cztery główne i pięć pobocznych historii. Tytuł Different Tales na pierwszym miejscu stawia narrację i to, że gracz przechodzi go we własnym tempie.

Screeny z Wanderlust Travel Stories (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?