Metro Exodus: The Two Colonels (PC) - okladka

Metro Exodus: The Two Colonels (PC)

Premiera:
20 sierpnia 2019
Premiera PL:
20 sierpnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Metro Exodus: The Two Colonels (PC)
Materdea @ 21:25 19.11.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 2h 40min

+ czaswięcej

The Two Colonels to pierwsze rozszerzenie fabularne dedykowane wydanemu w tym roku FPS-owi Metro Exodus. Dodatek oferuje historię biegnącą równorzędnie do wydarzeń z podstawowej wersji gry - wcielamy się w innego niż Artiom bohatera.

W Metro Exodus: The Two Colonels główną rolę gra Młynarz, pułkownik znany ze wszystkich dotychczasowych części Metra. Żołnierz powraca do rodzimej stacji w Nowosybirsku i rusza śladem pułkownika Khlebnikowa, ojca Kirilla (poznajemy go w jednej z misji z Metro Exodus).

Rozgrywka Metro Exodus: The Two Colonels modyfikuje nieco zasady poznane w "podstawce". Znikają półotwarte terytoria na świeżym powietrzu, a wracamy na znane z Metro 2033 i Metro: Last Light ciasne, klaustrofobiczne korytarze rosyjskiego metra. W zamian dostajemy nową broń - miotacz ognia.

Wymagania: Twórcy gry Metro Exodus: The Two Colonels ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Metro Exodus: The Two Colonels (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:23, 28.02.2020
Całkiem umknęły mi te DLC. Nie wiem czy mam potrzebę je w tej chwili ogrywać, ale cena zachęcająca, więc kto wie, może się zainteresuje za jakiś czas? Klucz do Epic widzę, że można trafić już za 20 zeta.