The Sims 4: Uniwersytet (PC) - okladka

The Sims 4: Uniwersytet (PC)

Premiera:
15 listopada 2019
Premiera PL:
15 listopada 2019
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Sims 4: Uniwersytet (PC)
Dirian @ 14:18 01.11.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Sims 4: Uniwersystet to kolejny dodatek do gry The Sims 4 od studia Maxis.

Dodatek skupia się na studenckim życiu. Simowie zamieszkają w akademiku lub stancji, gdzie przeżyją niejedną imprezę. Będziemy mogli wybrać jeden z dwóch uniwersytetów, a następnie jeden z kierunków - biologia, informatyka, historia sztuki czy.... łotrostwo.

W trakcie zabawy w dodatku Uniwersytet będziemy musieli uczęszczać na wykłady, pisać prace semestralne i wygłaszać prezentacje. Oczywiście chodzenie na zajęcia (lub ich lekceważenie) wpłynie na końcowe oceny. Im więcej czasu poświęcimy na naukę, tym lepiej potoczy się dalsza kariera.

W wolnej chwili nasi bohaterowie odkryją wszystkie uroki studenckiego życia - będzie można wyskoczyć na rower i zwiedzić malowniczą okolicę, wziąć udział w rozmaitych zajęciach, np. z robotyki, czy dołączyć do tajnego stowarzyszenia. Nie zabraknie też licznych imprez czy okazji do spotkania się ze znajomymi, czy to w akademickim pokoju, czy plenerze.

Dodatek Uniwersytet to także cała masa nowych ciuchów i wystrojów mieszkań. Od formalnych strojów na studia, przez wygodne dresy w których Sim będzie mógł się wyluzować po zajęciach.

Wymagania: Twórcy gry The Sims 4: Uniwersytet ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 7 lat
Screeny z The Sims 4: Uniwersytet (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?