Last Day of June (PC) - okladka

Last Day of June (PC)

Premiera:
31 sierpnia 2017
Premiera PL:
31 sierpnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Last Day of June (PC)
petrucci109 @ 14:53 04.09.2019
"petrucci109"

Śr. długość gry: 3h 0min

+ czaswięcej

Last Day of June to przygodowa gra, włoskiego studia OvosonicoLast Day of June opowiada wzruszającą historię Carla i June, pary zakochanych, którzy mieli tragiczny wypadek podczas wycieczki nad jezioro.

Inspiracją do powstania projektu był teledysk Stevena Wilsona - wyjątkowej postaci rocka - pod tytułem Drive Home. W pracach nad grą uczestniczył wspomniany wyżej artysta, jak również reżyserka teledysku - Jess Cope. Jako ścieżkę dźwiękową gry wykorzystano materiał, z różnych albumów Stevena Wilsona.

Last Day of June to interaktywna opowieść, a zatem nie jest to klasyczny point&click, ani tytuł nastawiony na elementy platformowe, zręcznościowe lub logiczne. Tutaj chodzi o to, by doświadczyć samej przygody. Pochłonąć opowieść i nie martwić się niepowodzeniami.

Wymagania: Twórcy gry Last Day of June ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Last Day of June (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   21:36, 22.01.2020
Kiedy dowiadujesz się, że powstała gra oparta na teledysku twojego ulubionego wykonawcy to myślisz sobie: Wow, muszę w to zagrać. Potem nachodzi Cię refleksja, zaraz, zaraz, gra oparta na teledysku? (swoją drogą świetnym teledysku) To musi być jakaś ciekawostka przyrodnicza. Grę ograłem ze względu na to, że jestem totalnym fanem Wilsona, jednak okazało się, że soundtrack, składający się z instrumentalnych fragmentów jego muzyki jest w sumie dość krótki i ubogi - co nie znaczy, że zły. Sama zaś gra okazała się całkiem przyjemna i interesująca (i nietypowa). Generalnie pozytywne zaskoczenie.