Mutant Year Zero: Road to Eden (PC) - okladka

Mutant Year Zero: Road to Eden (PC)

Premiera:
04 grudnia 2018
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (1)Ukończone (4)Kupię (0)

Opis Mutant Year Zero: Road to Eden (PC)
Kawira @ 12:52 09.08.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

Mutant Year Zero: Road to Eden to strategia taktyczna osadzona w post-apokaliptycznym świecie. Za projekt odpowiada debiutanckie studio The Bearded Ladies.

Fabuła przedsięwzięcia rozgrywa się na długo po wojnie atomowej, która prawie całkowicie zniszczyła ludzkość. Kierujemy grupą zdesperowanych mutantów regularnie wyruszających do Zony w poszukiwaniu pożywienia (i złomu) oraz schronienia. 

Rozgrywka odbywa się w mieszanej stylistyce. Eksplorujemy świat i przekradamy się za plecami przeciwników w czasie rzeczywistym, lecz kiedy dochodzi do potyczek, to całość zamienia się w turową strategię czerpiącą garściami z serii XCOM. W przeciwieństwie do gier od Firaxis, specjalne umiejętności nie odnawiają się same, tylko wymagają ciągłego zabijania przeciwników. Wymusza to agresywniejszy sposób prowadzenia starć. Z czasem rozwijamy postacie poszerzając ich wachlarz możliwości, a świat jest pełny różnorodnych łupów.

Mutant Year Zero wyróżnia się w swojej kategorii tym, że nie oferuje losowej kampanii, ale liniowy wątek główny. Zawarto w nim jednak dodatkowe misje poboczne nagradzające nas np. unikatowym ekwipunkiem.

Wymagania: Twórcy gry Mutant Year Zero: Road to Eden ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Mutant Year Zero: Road to Eden (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?